Характеристики|
Діаметр зовнішній, мм | 125 |
Діаметр внутрішній, мм | 22.2 |
Призначення | Шліфувальний |
Обробка матеріалу | Дерево |
Стан | Нове |
|
Коло зачистне пелюсткове (125x22 №60) Sturm 9010-01-125-60. Коло успішно застосовується в завданнях з ремонту, у невеликих майстернях і, звичайно, на більшості виробництв, пов'язаних з металообробкою. У порівнянні з жорстким зачистним колом, КЛТ практично не робить шуму і не має вібрацій. При цьому забезпечує високий рівень знімання металу та гарну якість поверхні. 125 мм - найпоширеніший і найпопулярніший розмір пелюсткового кола. УШМ 125 набула великого поширення завдяки своїм характеристикам – це відмінний баланс між габаритами та продуктивністю. Тому і коло пелюстковий з таким діаметром чудово доповнює таку машинку. Їй зручно працювати в обмежених умовах, вона не важка (порівняно з великими моделями), у неї висока потужність (до 1900 Ватт), яка може забезпечити високу продуктивність КЛТ. Плоска форма – зручна для роботи з плоскими деталями, зовнішніми швами на прямолінійних поверхнях. За рахунок плоскої форми, такі кола мають більшу пляму контакту, і отже ними нижче ймовірність зробити “зарізи” на поверхні, тобто ви не змінюєте геометрію виробу. Використовується повсюдно через низьку ціну. Найчастіше у роздрібному продажу представлені КЛТ саме з оксиду алюмінію. Застосовуються для обробки кольорових металів, алюмінію, тому що вони все одно швидко засолюються і немає сенсу витрачатися на дорогі кола. Обробка чорної сталі також популярне завдання для цих кіл. Виготовляються в зернистості Р40, 60, 80 та 100.120.
Застосування
Зачищення зварного шва . Одне із найпопулярніших завдань для КЛТ. Правильно вибравши коло, ви можете зачистити зварний шов у нуль і отримати необхідний рівень якості поверхні на будь-якому металі. На відміну від жорсткого зачистного кола, пелюсткове коло м'якше в роботі і дозволяє виконувати більш делікатно навіть грубу роботу.
Видалення напливів після лазерного різання. Завжди після лазерного різання на кромках металу залишаються напливи металу, які необхідно видалити для подальшої роботи з виробом. Робити це жорсткими зачистними колами ефективно, але якість поверхні в такому разі залишає бажати кращого.
Обробка задирок після різання металу. Задирки після різання металу абразивними колами або іншим способом це також дефект, який вимагає подальшої обробки і є регулярним завданням на будь-якому виробництві.
- Видалення окалини та іржі з поверхні металу . Найчастіше, коли немає можливості обробити поверхню за допомогою піскоструминної або дробоструминної обробки, виробникам металовиробів доводиться вдаватися до механічної обробки. Робота металевими щітками або не завжди дає потрібний результат, тому що потрібна виняткова агресивність від матеріалу, що застосовується. Можна скористатися для такої роботи жорстким зачистним колом, але він має малу площу контакту і не дозволить швидко обробляти деталі.
Підготовка кромок під зварювання, зняття фаски. Підготовка кромок під зварювання – це щоденне завдання на будь-якому виробництві металовиробів. Це завдання найкраще виконується спеціальними машинами факсознімачами. Але найчастіше, коли йдеться про невелику товщину (до 5-6 мм) металу та непрямолинійну конфігурацію виробу, то фаску знімають за допомогою УШМ та зачистних кіл різного типу. КЛТ дозволяє проводити таку обробку швидко, комфортно і добиратися до кутових стиків, завдяки пелюсткам, що виступають за межі опорної тарілки. Така фаска виходить акуратною та рівномірною.
Діаметр внутрішній, мм
22.2
Діаметр зовнішній, мм
125
Обробка матеріалу
Дерево
Призначення
Шліфувальний